Login:

Logując się, akceptuję OWU | Przypomnij hasło

Zaatakować pomimo tego?


Poziom 94
Punkty życia
100 %
Doświadczenie
38.51 %
Siła
377
Władanie bronią
791
Zręczność
791
Budowa fizyczna
454
Charyzma
791
Inteligencja
791
Pancerz 18705
Obrażenia 459 - 519
Ostrzeżenie

Ten przedmiot stanie się związany duszą, jeśli go założysz!



Charakterystyka

Start: Wed, 21.02.2018

Liga cyrkowych wojowników (poziom 2 - 9)
Mon, 26.02.2018 - 13:41:39
TOP 1

Liga widowisk (poziom 10 - 19)
Wed, 28.02.2018 - 01:30:35
TOP 1

Liga rzeźników (poziom 20 - 29)
Mon, 05.03.2018 - 01:06:51
TOP 1

Liga wybrańców (poziom 30 - 39)
Tue, 06.03.2018 - 21:52:50
TOP 1

Liga wojowników (poziom 40 - 49)
Wed, 14.03.2018 - 02:57:52
TOP 1

Liga gladiatorów (poziom 50 - 59)
Thu, 22.03.2018 - 17:25:25
TOP 1

Liga pojedynków (poziom 60 - 69)
Sat, 31.03.2018 - 01:38:38
TOP 1

Liga weteranów (poziom 70 - 79)
Thu, 05.04.2018 - 17:47:32
TOP 1

Liga legend (poziom 80 - 89)
Thu, 03.05.2018 - 15:59:32
TOP 1