Login:

Logując się, akceptuję OWU | Przypomnij hasło

Zaatakować pomimo tego?


Assassyn
Poziom 104
Punkty życia
100 %
Doświadczenie
97.24 %
Siła
420
Władanie bronią
870
Zręczność
870
Budowa fizyczna
454
Charyzma
779
Inteligencja
799
Pancerz 18544
Obrażenia 551 - 623
Ostrzeżenie

Ten przedmiot stanie się związany duszą, jeśli go założysz!Charakterystyka


" Osobno silni , razem niepokonani "


Dzień dobry. Mam sześć lat i na imię Darek


Ja nie wiem za bardzo jak się gra w tą grę, ale kolega mi powiedział że tu trzeba dużo sprzedawać, bo wtedy ma się duuuużo złota. Podobnie z reszto mówi mój tatuś, że handel to zawsze przyjemność..., ale tylko dla sprzedającego.

W tej grze jest naprawdę bardzo fajnie. Powiedzieli mi, że na arenie mogę poznać dużo nowych kolegów i czasami koleżanek. Ja bardzo lubię poznawać nowych kolegów i często wchodzę na arenę. Dają mi tam zawsze prezenty, ale nikt się nie chcę ze mną zaprzyjaźnić. Czasami nawet do mnie brzydko piszą i mnie przezywają. Lecz ja się tym nie zrażam i ciągle chcę się z nimi zaprzyjaźnić – czasami nawet po kilka razy dziennie.

Lubię też bardzo kupować na aukcjach. Nigdy nie przebijam czyjś aukcji, ale niestety zdarzają się koledzy którzy mnie przebijają. Ja wtedy tracę swoje złoto i jestem smutny... Na początku nie wiedziałem co trzeba robić i jak mam odzyskać moje złoto. Ale wtedy kolega mi powiedział, że muszę wejść na arenę i próbować się zaprzyjaźnić. Powiedział, że koledzy, którzy mnie przebili na aukcji chcą mi na pewno bardzo oddać moje złoto i że muszę dotąd się z nimi przyjaźnić, dopóki nie dostane prezentu z takiej sumy jaką straciłem. To jest trochę dziwne, bo dają mi różne prezenty, ale tylko raz się mi dopiero zdarzyło, że jeden kolega przy próbie zaprzyjaźnienia oddał mi dokładnie tyle ile straciłem złota – niestety trwało to dwa miesiące.

Dziękuje za przeczytanie tej informacji o mnie i do widzenia Wszystkim.
Jakbym nie odpisywał na Wasze wiadomości, to oznacza, że jeżdżę na swoim rowerku.


PS.
Dużo kolegów mnie się pyta, skąd mam takie duże staty?
Nie wiem, co to są te staty, ale są chyba takie przez to, że pije dużo mleka z Biedronki.##GTI=http://i617.photobucket.com/albums/tt260/goldisever/GCAO/leonidas.jpg##